Toimiston yhteystiedot

FC Viikingit ry

Mustalahdentie 10 (2. krs)
00960 Helsinki

Sähköposti: fcviikingit@fcviikingit.com
P. 0400 317 230


Y-tunnus 1596686-0

Laskutustiedot:

Tilinumero: FI49 1389 3000 204894

Verkkolaskuosoite

FC Viikingit ry

Y-tunnus: 1596686–0
OVT-tunnus 003715966860
operaattori 003721291126 Maventa

Sähköpostiosoite pdf-laskuja varten:
laskutus@fcviikingit.com





HENKILÖSTÖ

Toiminnanjohtaja - Marko Lahikainen

marko.lahikainen@atv-marketing.fi
0400 414 221

Valmennuspäällikkö - Roberto Nuccio

roberto.nuccio@fcviikingit.com
0400 568 511

Seurakoordinaattori - Miia Kähärä
miia.kahara@fcviikingit.com

0400 317 230

Seuravalmentaja - Mikael Virta
mikael.virta@fcviikingit.com
050 557 2962


Seuravalmentaja - Jaabir Hassan
jaabir.hassan@fcviikingit.com

Seuravalmentaja - Pierlin Makumbu
pierlin.makumbu@fcviikingit.com

Seuravalmentaja- Manuel Monticelli
manuel.monticelli@fcviikingit.com
050 554 3189

Kulttuuritulkki (oto) - Liban Ismail
liban.ismail@fcviikingit.com
040 168 8083